Różaniec do Granic Nieba: powszechna mobilizacja modlitewna

– Bardzo prosimy wszystkich naszych rodaków o rozpoznanie tego momentu w historii naszej Ojczyzny i udział w powszechnej mobilizacji modlitewnej – do udziału w Różańcu Do Granic Nieba zaprasza Maciej Bodasiński. Wielka modlitwa Polaków zaczyna się już niedługo, w Uroczystość Wszystkich Świętych.

W odpowiedzi na trudną sytuację Polski i świata zapraszamy do ogólnopolskiej akcji modlitewnej „Różaniec do Granic Nieba”, która zaczyna się 1 listopada 2020 r. w Uroczystość Wszystkich Świętych, a kończy po oktawie 8 listopada.

– Modlimy się codziennie modlitwami, które można znaleźć na stronie: www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa   Ale oczywiście, jeśli ktoś odmówi modlitwy tylko raz, też wspaniale! Zależy nam jednak na pokutnym charakterze tego wydarzenia, dlatego zachęcamy, by trwać na modlitwie przez osiem dni – mówi Agnieszka Kminikowska, rzecznik prasowy wydarzenia.

Wspólną intencją nabożeństw w całej Polsce będzie prośba o uleczenie ran związanych z utratą dzieci nienarodzonych – tych nieprzyjętych i tych, które nie mogły się narodzić z powodów naturalnych. A także przebłaganie za grzechy zaniedbania i zranienia z tym związane.

Na miarę swoich możliwości i hojności serca zachęcamy do ofiary i pokuty, gdyż Maryja wzywa nas do konkretnego działania: czynienia pokuty i odmawiania różańca świętego.  To od naszej odpowiedzi zależą losy Kościoła, świata i nas samych.

Wszystkie materiały i informacje dotyczące programu „Różaniec do Granic Nieba” dostępne są na stronie www.rozaniecdogranic.pl

Zapraszamy na facebookowy fanpage Różańca bez granic, gdzie transmitowane są „na żywo” o 15.00 koronka, 19.15 modlitwa z dziećmi, 22.00 różaniec oraz na kanał YouTube  Różaniec bez granic na transmisję „Różańca po Apelu” o 21.20.

Skip to content