KOMITET INICJATYWY USTAWODAWCZEJ „STOP ABORCJI” 2015

Akcja Katolicka Archidiecezji Łódzkiej  przyłącza się do działań Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” 2015.

Fundacja Pro – prawo do życia zachęca swoich członków i wszystkich ludzi dobrej woli do modlitwy, pomocy w zbieraniu podpisów pod projektem ustawodawczym „Stop aborcji” 2015 oraz udziału w pikietach. Pomóż zbierać podpisy! Pomóż bronić prawa do życia. Pobierz kartę do zbierania podpisów i przeczytaj projekt. Niezależnie od tego ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz – Twoja pomoc jest potrzebna! Dołącz!

Do pobrania wszystkie potrzebne materiały:

projekt ustawy

karta do zbierania podpisów

jak będzie wyglądała ustawa po zmianach

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Zbiórka podpisów trwa do końca czerwca. Ze względu na wymogi organizacyjne konieczne jest, aby zebrane podpisy wysłać najpóźniej 26 czerwca 2015 r.
  • Poparcia dla projektu może udzielić każda osoba mająca prawo do głosowania w polskich wyborach – niezależnie od tego czy mieszka w Polsce czy za granicą.
  • Nie jest możliwe podpisanie tego projektu przez internet. Jedyną możliwością udzielenia poparcia jest wydrukowanie karty, wypełnienie jej i przesłanie na adres komitetu (adres jest podany na dole każdej karty).
  • 31 maja odbyły się w całej Polsce Marsze dla Życia. Warto również zorganizować zbiórki po mszach w dowolną niedzielę.
  • Ważny jest każdy podpis, który uda się państwu zebrać. Prosimy o przesłanie – czy to będzie 5, 50 czy 500 podpisów. Każdy podpis przybliża nas do powstrzymania aborcji w Polsce. Wykorzystajmy jak najlepiej ten czas aby zachęcić innych do poparcia projektu.

Wspieraj nasze akcje modlitwą!

Walka cywilizacji życia z cywilizacją śmierci, ma przede wszystkim wymiar duchowy. Dzięki modlitwie wielu ludzi, możemy pokonać potężnego wroga. Szczególną siłę ma modlitwa chorych i cierpiących. Liczymy na Twoją modlitwę!

Prześlij swoją deklarację wsparcia modlitewnego (w jaki sposób, jak często), a także imię, nazwisko i wiek, na adres:

              Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

              Ul. Grzybowska 37a lok. 25

              00-855 Warszawa

Skip to content